AVUSTRALYA VİZESİ

Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Avustralya Vizesi Başvurusunda Bulunmalı mı?

Avustralya Vize Başvurusu : Avustralya hükümeti, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına pasaport hamilleri için tüm vize prosedürlerini tabi tutacaktır. Avustralya’ya seyahat eden Türk vatandaşları, o ülkeye seyahat etmeden önce bir Avustralya Konsolosluğu Temsilcisine vize başvurusunda bulunmalıdır. Avustralya vize başvurunuz hakkında ayrıntılı bilgi için vize uzmanlarımızla iletişime geçin.

Avustralya Vizesi Başvurumu Seyahat Amacına Göre Nasıl Yaparım?

Avustralya turist vizesi, Avustralya iş vizesi, Avustralya iş ziyareti vizesi, Avustralya geçici çalışma vizesi, Avustralya aile ziyareti vizesi, Avustralya tıbbi ziyaret vizesi, Avustralya çalışma ve araştırma vizesi ve Avustralya vizesi dahil olmak üzere tüm vize kategorilerinde 90 güne kadar kısa süreli seyahat için vize başvurusu Avustralya Transit yapıldı.

Avustralya Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?

Avustralya da vize almak için gerekli belgeler için başvuracak, insanlar seyahatin amacını anlayacak, başvuru sahibinin seyahat masraf formlarını destekleyecek mali kaynaklar ve belgeleri kanıtlamak için Türkiye’ye dönmek için bağlantılar istenmelidir. Avustralya vize başvuru belgeleri ve İngilizce çevrimiçi formu.Noter tasdikli yeminli tercüman tarafından yapılan tüm İngilizce olmayan belgelerin tercümeleri de orijinal belgelerle birlikte sunulmalıdır. Avustralya Konsolosluğu gerekli gördüğü takdirde vize başvuru sahibinden ek belgeler talep edebilir. Web sitemizdeki Avustralya Vizesi sayfasındaki seyahat amacınıza uygun kategorideki düğmeye tıklayarak ayrıntılı bilgilere ve gerekli belgelerin listesine erişebilirsiniz. Avustralya vize başvurusu için şahsen gelmenize gerek yoktur, belgelerinizi bize göndermeniz yeterlidir. Vizeniz verildiğinde adresinize gönderilecektir.

Avustralya başvuru formu çevrimiçi olarak doldurulacaktır. Vize başvurusu için gerekli belgelerle birlikte biyometrik fotoğrafınızı gönderirseniz, başvuru formunu sizin adınıza doldurabilir ve randevunuzu planlayarak başvurunuz için gerekli tüm hazırlıkları yapabiliriz.

Avustralya Vize Başvurusu Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?

Avustralya vize prosedürleri eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülürse, ortalama 5-7 gün verilecektir. Bununla birlikte, Avustralya Konsolosluğundaki randevuların yoğunluğu ve ek belge talep etme süreci gibi öngörülemeyen durumlar göz önünde bulundurulduğunda, Avustralya seyahat planını aksatmamak için seyahat tarihinden en az 4 hafta önce başvurmak doğrudur. Avustralya Konsolosluğu, bir Avustralya vize başvurusunun sonucuna karar veren tek makamdır.

Vizata group Temsilcileri Avustralya Seyahat Planınıza Nasıl Yardımcı Olur?

Vizata group, Avustralya vize sürecinde vize başvuru sürecini dikkatli bir şekilde yöneterek vize başvurusunda bulunanlar için zaman kazandırır. Vizata group, vize başvuru sürecini sizin adınıza takip ederek ve Avustralya vize başvuru dosyasındaki belgelerin seyahat programınıza ve tercih ettiğiniz vize türüne uygun olmasını sağlayarak vize başvuru sürecini sorunsuz bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olur. Ayrıca Avustralya vize işlemleri için gerekli evrakların yanı sıra otel rezervasyonları ve Avustralya uçak biletlerini de istenildiği gibi hazırlar. Avustralya vizesi almak için yalnızca belgelerinizi bize göndermeniz gerekir. Vize uzmanlarımız tüm işlemlerinizi sonuçlandıracak ve vizeyi size teslim edecektir.

vizata group Avustralya