Bahreyn Vizesi

Bahreyn Vizesi Belgeleri

Bahreyn Turistik Vize

 1. Pasaport
 2. 2 adet biyometrik fotoğraf
 3. Bahreyn vizesi başvuru formu
 4. Nüfus cüzdanı fotokopisi
 5. Otel, uçak vs. rezervasyon belgeleri
 6. Pasaport fotokopisi
 7. Çalışan kimseler için şirket bilgileri (ticari gazete, sicil, imza sirküleri)
 8. Bahreyn vizesi ücreti ödenti dekontu
 9. Banka bilgileri (hesap dökümü, yeterli para miktarı)
 10. Davet mektubu karşılığı gidenler için sponsor mektubu
 11. Uluslararası sağlık sigortası

Bahreyn vize başvurusunun bir an önce yapılmasını sağlamak sürecin geçerliliği açısından son derece faydalıdır. Çünkü vize başvuruları değişiklik gösterse de 7 veya 10 iş günü içerisinde en kısa sürede onaylanabilmektedir. Bahreyn ticari vizesi almak için gerekli olan belgeler pasaportunuzdur, başvuru tarihinden itibaren 6 ay geçerlidir ve boş sayfalar içerir. Pasaportunuzu takmamaya da dikkat etmeniz önemlidir.

Bahreyn Turistik Vize

Vizeniz yıpranmış pasaportunuz ile onaylansa bile ülkeye girişte sorun yaşanması muhtemeldir. Bahreyn’e tatil amaçlı seyahat etmek istiyorsanız ve 90 günden daha az bir süre kalmayı düşünüyorsanız, Bahreyn turist vizesine ihtiyaç duymadan ülkeye giriş hakkına sahipsiniz. Bahreyn de ticaretin yoğun olduğu ülkelerden biri ve ülkeyi ticari amaçla ziyaret eden turist sayısı çok fazla olduğu için bu konuda gerekli bazı düzenlemeler yapıldı. Bahreyn’e iş amaçlı gidecekseniz, Bahreyn’de çalışma vizesi almanız gerekir. Çalışma vizesi almak için şirketinizden veya şirketinizin banka hesap cüzdanı vb.’den davetiye gönderebilirsiniz. Bazı ek belgeler talep edilebilir.

Bahreyn vize başvurularınızda sorun yaşamak istemiyorsanız, Bahreyn vize başvurunuzu en kısa sürede yapabilirsiniz; Örneğin, bunu bir ay önceden yapmak faydalı olabilir. Bahreyn vizesi ile ilgili bir sorunla karşılaşmak istemiyorsanız, profesyonel bir vizeye başvurmanız gerekebilir. vizata group şubeleri olarak deneyimli kadromuz ile bu konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu nedenle, Bahreyn vizesi ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen vizata group şubeleriyle iletişime geçmekten çekinmeyin. vizata group ve Şubeler, nitelikli ve deneyimli kadrosu ile size gerekli tüm tavsiyeleri vermekten mutluluk duyacaktır.

vizata group