TANZANYA VİZESİ

tanzania,tanzanya,afrika,africa,vize,business vize,uçak bileti,seyahat,belgesel,tanzanya belgeseli̇,balikçilar,hi̇nt okyanusu,balikçi,tekne,zanzi̇bar,aruşha,ki̇li̇manjero,ki̇li̇manjaro,dağ,palmi̇ye,kumsal,okyanus,plaj,balikçi köyleri̇,darüsselam,feri̇bot,zanzi̇bar adasi,kaplumbağa adasi,nüvi̇t candaner,kaplumbağa,ngorongoro,gorongoro koruma alani,mi̇lli̇ park,ngorongoro parki,safari̇,zürafa,fi̇l,vahşi̇ doğa,masai̇ler,masai̇,savaşçi kabi̇le,kabi̇le,dans,masai̇ dansi,bilgi,gezi,seyehat,mzungu

TANZANYA VİZESİ

TANZANYA VİZESİ NASIL ALINIR ?

Tanzanya Vizesi : Doğu Afrika’nın en büyük ve vahşi hayvanlarla dolu ülkesi olan Tanzanya yıllarca seyahat için en çok tercih edilen ülkelerden biridir. Gerek yapısı gerek doğal güzelliğiyle gelen dünya vatandaşlarını cezp etmiştir. Ülkede birçok vahşi hayvan çeşidi yaşadığından dolayı ülkede safari turları çok yaygındır. Coğrafi konumundan dolayı Tanzanya tropikal iklime sahiptir. Tanzanya’nın İngilizce ve Svahili olmak üzere 2 tane resmi dili vardır. Tanzanya vize şartı koyan ülkelerden biridir. Tanzanya’ya gitmek için başvuru yapıp Tanzanya Vize almanız gereklidir. Kurumumuz vize işlemlerinizde her zaman size hizmet vermektedir.

Tanzanya Vizesi İçin Hangi Evraklar Gerekli? 

Bu fantastik ülkeye gitmek için diplomatik pasaport, hizmet pasaport ve hususi pasaport kullanan bireylerin 90 gün kalmak şartıyla vize alma zorunluluğu yoktur. Vize sorumluluğu sadece bordo pasaport sahibi bireylerden istenmektedir. Tanzanya vizesi kendi içerisinde türlere ayrıldığından dolayı her tür için ayrı belge hazırlamanız gerekmektedir. Tanzanya vize türü üç tanedir. Bunlar Tanzanya seyahat vizesi, Tanzanya Ticaret vizesi ve Tanzanya Aile Ziyareti vizesidir. Bütün vize çeşitleri kendi içinde farklı evraklar talep etmektedir. Kurumumuzdan güncel olan Tanzanya Vize için evrak listesini detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Zor ve karmaşık görünen bu evraklarla uzman kadromuzun desteğiyle hazırlamak artık çok kolaydır. Kurumumuz evrak hazırlama sürecinizde sizlere danışmanlık yaparak süreci hızlandırmayı sağlamaktadır. 

Tanzanya Vizesi Nasıl Alınır? 

Tanzanya sadece bordo pasaport kullanan bireylerden vize istemektedir. Bordo pasaport sahibi bireyler Tanzanya Vize almak için başvuru yapıp başvuru formu doldurması gerekmektedir. Türkiye’de sadece Ankara ilinde bulunan Tanzanya Büyükelçiliği başvuruları kabul etmektedir. Bizzat kendiniz gelip başvuru yapabilirsiniz. Eğer farklı illerde ikamet ediyor ya da farklı sebeplerden dolayı Tanzanya Büyükelçiliği’ne gidemiyorsanız kurumumuzdan hizmet talep ederek sizin adınıza başvurularınızı gerçekleştirebiliyor. Başvurudan sonra Tanzanya gitme sebebinize göre olan vize türünü seçip o vize türünün evraklarını hazırlamanız gerekiyor. Ayrıca Euro para birimi üzerinden vize harcınızı yatırıp, yatırdığınıza ait belgeyi alıp vize evraklarınızın içine eklemeniz gerekiyor. Bunların hepsini kurumumuzun hizmetlerinden yararlanarak çok kolay bir şekilde vizenizi alabilirsiniz. 

Randevu için