Türkiye Akraba Ziyareti Amaçlı İkamet İzni

Türkiye Akraba Ziyareti Amaçlı İkamet İzni

Türkiye Akraba Ziyareti Amaçlı İkamet İzni :Türkiye’de herhangi bir kurum / kuruluşta çalışmak, buna dayanarak, oturma izni almak, belli bir süre sonra Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığını almak isteyen yabancıların izlemesi gereken prosedürün hazırlanması için gerekli belgelerdir. Uzun zamandır bu sürecin karmaşık olduğunu ve Türkiye Türkiye’yi iyi tanımadığını fark ettik ve bu yabancıların yabancı yöneticilerini yönetmek isteyen Türk işverenler açısından ne kadar zor ve zor olduğunu anlamak için çalışkan insanlarla konuşmak güzel.

Vizata group Yabancılar Dairesi olarak bu süreçlerde sizlere deneyimli uzman kadromuzla yardımcı olmak isteriz.

Vizata group uzmanları aranan yabancılar için Türkiye’de sorunsuz bir şekilde ikamet edip etmediklerini birlikte çalışıp çalışabilmeleri için resmi başvurunun ilgili bakanlık ve kurumlara sunulması ve bu başvuru sırasında sunulacak belgelerin bu konuda danışmanlık hizmeti verebilmek için gerekli süreç ve adımların hayata geçirilmesi gerekmektedir.

Living’de izin sürecini almak ve Türkiye ile ilgili kısa ve detaylı bilgi hazırlamak için takip edilmesi gereken aşağıdaki belgeler gereklidir. Çalışma izni ve vatandaşlıkla ilgili bilgiler diğer sekmelerde mevcuttur.

İkamet izni başvurunuzun etkili ve olumlu bir şekilde yapılabilmesi için sizi Vizata group Yabancılar Şubesine davet ediyoruz.

Akraba Ziyareti Amaçlı İkamet İzni İçin Gerekli Evraklar

  • İkamet Beyanname Formu
  • 4 adet vesikalık fotoğraf
  • Pasaport aslı
  • Pasaportun fotokopisi (Resimli sayfa, son girişi gösteren sayfa, geçerlilik sürelerini gösteren sayfa.)
  • Yanında kalacağı şahsın  noterden taahhütnamesi
  • Dış Temsilciliklerimizden alınmış Akraba ziyareti amaçlı vizesi
vizata group